Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás

Vítejte U Sudiny !

pokud hledáte originální šité oblečení a doplňky nejen pro děti, různé dekorace nebo vychytávky české výroby, pak jste tady správně.

A jak to začalo? Rozhodně jsem si nemyslela v dobách studia na rodinné škole, kde mezi předměty bylo také šití či konstrukce střihů, že bych se někdy k šití vrátila jinak než jako ke koníčku, který mě vždycky bavil.

Osud tomu chtěl jinak a v dobách rodičovské dovolené s dvěma malými dětmi jsem postrádala spoustu věcí, proto jsem oprášila starý stroj po mamce a s její pomocí jsem se k šití vrátila. Kluci potřebovali pořádné čepice, nákrčníky, tepláky a spoustu dalších potřebných věcí. Postupně si mých výrobků začaly všímat kamarádky, které se staly mými prvními zákaznicemi.

Jelikož poptávka byla velká, následovalo zakoupení průmyslových šicích strojů, díky kterým vám mohu zaručit 100% kvalitní zpracování. Nakonec se po rodičovské dovolené stalo šití i mou prací, která mě neskutečně baví a nabíjí, proto jsem také mohla otevřít i kamenný obchůdek.

Moje poslední meta byl právě tento e-shop. Doufám, že se zbožím budete spokojeni stejně jako již několik let mé věrné zákaznice. Sortiment stále rozšiřuji  dle vaší poptávky. Děkuji za návštěvu a případný nákup.