Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O mně

O mně

Dovolte mi, se vám představit. Jmenuji se Renáta Kozáková (dříve Šudová)  a pod značkou Sudina pro vás šiju již od roku 2011.

Začlo to šitím  pro mé děti, jelikož mi spousta věcí na ně na trhu chyběla. Po čase si mých čepic a oblečení všimla spousta kamarádek, které o ně měly zájem. Pak to byly i jejich kamarádky a obyčejné domácí šití jsem mohla posunout na vyšší level.. a tím se koníček pro radost stal mojí prací.

Časem jsem si k dílně, otevřela také kamennou prodejnu v Jičíně v Ruské ulici 110, kde si můžete zboží osahat ,vyzkoušet a mě potěšit svou návštěvou, protože není nad osobní kontakt. V průběhu roku také vyjíždím s prodejním stánkem na akce. Mou nejoblíbenější je místní Jičín-město pohádky, kde se mohu setkávat se spoustou z vás.

Po domluvě lze ušít zboží i na vaše individuální přání.

Výrobky jsou z kvalitních certifikovaných látek, které odebírám od ověřených dodavatelů. Vše šiji na průmyslových strojích, takže kvalita ušití je zaručena.

Ráda pro vás vyrábím nejen oblečení pro děti, ale pro velký zájem také dámské sukně a šaty. Velkou výzvou jsou pro mě různé vychytávky a potřeby pro děti.

Za svou prací si stojím...

Renáta